eng
Wenden Furniture izveidojuši vīri, kuri paši ir pieredzējuši krēslu meistari. Tādi uzņēmēji vislabāk zina, kā. Un viņu centība ir nebeidzama.
arrow arrow

Stāsts

2005

Cēsīs, pilsētā ar 18 tūkstošiem iedzīvotāju un lielu potenciālu, atveram jaunu krēslu ražotni ar modernām iekārtām. Mēnesī saražojam 2000 bērza masīvkoka krēslu.

2007

Iegādājamies ražotni netālajā Jaunpiebalgā un abus uzņēmumus apvienojam. Mūsu komandā ir 60 cilvēki. Sava zāģētava un kaltes rada iespēju sākt ražot galdus un bufetes. Pircēji novērtē, mēs turpinām. 

2009

Nebeidzam augt. Ražošanā ieviešam jaunu materiālu ozola masīvkoku.

2010

Tikšanās dzīvē vienmēr būs vērtīgāka nekā telefona saruna. Vai e-pasts. Lai savu pircēju iepazītu vēl labāk, atveram salonu Rīgā. Sarunas ar apmeklētājiem vēl labāk palīdz saprast, uz kādiem krēsliem mūsu klienti vislabprātāk sēdētu savās virtuvēs un viesistabās.

2012

Ar pieredzējušiem darbiniekiem un pareizajām tehnoloģijām sasniedzam 10 000 saražotu krēslu atzīmi mēnesī. Tos eksportējam uz vismaz 10 valstīm.

2013

Mēs ticam, ka attīstība nekad nebeidzas. No mūsu pirmās dienas līdz pat šodienai pastāvīgi investējam jaunās tehnoloģijās 6 asu CNC, datorizētās zāģēšanas iekārtās, kā arī krēslu slīpēšanas un lakošanas automātos. Pievienojiet meistarus ar gadu desmitiem uzkrātu darba pieredzi arodā, un jums būs skaidrs, ko dara Wenden Furniture. Tieši tā, ražo krēslus. Krēslus, kas kalpos ilgu mūžu.

building_chair
building_chair
Mēs nemuļķojam sevi, ka iekarosim visu pasauli, bet daļu no tās – pilnīgi noteikti. Darbs ir grūts, bet padarīts ar tīru sirdsapziņu. Mūsu centība ir nebeidzama. Dienas beigās tas ir galvenais.
Kā varam palīdzēt?
Izstāstiet par savu vajadzību un mēs būsim priecīgi to realizēt